Свіже інтерв'ю з Сергієм Василюком та Владом Ваколюком! Анонсуємо завтрашній концерт в Києві та говоримо про українське мистецтво!

001

Тінь Сонця – один з тих гуртів, які таки змогли зайняти свою нішу в строкатому світі української рок-музики. Потужна і мелодійна музика в дусі хеві-фолку, підкріплена бандурним звучанням, красивий вокал та змістовні і волелюбні тексти зуміли привабити багатьох слухачів та зробити колектив одним з найпопулярніших та найзатребуваніших в нашій країні. Про особливості гурту та української музики загалом ми поспілкувалися з фронтменом Сергієм Василюком.

Нещодавно ТС випустили новий альбом "Зачарований світ", до якого увійшли переважно старі пісні. Що для Вас означає цей альбом? 

Валерійович! Вітаємо!!

Людина, яка часто лишається в нашій "тіні" насправді творить наш живийзвук!!

Що побажати? Якісного обладнання, на якому кайфово працюється, чудових незабутніх подорожей і звісно - новий відкриттів та досягнень!

Нехай поряд будуть справжні побратими, а любов рідних робить життя воістину окриленим! 

Стрімко летить час! 

До цієї річниці раді представити досить інформативну статтю про нас, яку підготував журналіст РокРадіо UA Kostiantyn Konokhovych. Шануймося!

Тінь Сонця!

Ви на сторінці Рок радіо тож я вас вітаю – ви там де маєте бути і тоді коли маєте бути.

У нашому ефірі можна почути програму Рок-урок (по середах виходить) і якось темою передачі була творчість та, головне історія гурту “Тінь Сонця”. Той випуск став основою для цієї статті. А отже…


haydamaka-shop.com